BERLÍN- MIAMI, SPIATOČNE LEN ZA 354 €

Využi akciovú cenu leteniek do slnečného Miami, teraz len za 354 € . V termíne od 12. – 13.9. poletíš s leteckou spoločnosťou Iberia. Letenky do Berlína z Bratislavy kúpiš už od 40 €. 

REZERVÁCIA TU:

Miami je najväčšie mesto v juhovýchodnej časti Floridy a druhé najväčšie v celom štáte. Jeho metropolitná oblasť sa rozkladá od bažín národného parku Everglades na východe až k Atlantickému oceánu na západe. Mesto je centrom celosvetového významu z pohľadu ekonomiky, dopravy, kultúry, vzdelania, médií, umenia, zábavy a medzinárodného trhu. V Miami sa nachádza významný prístav a letisko, vďaka ktorým sa mu tiež hovorí Brána do Ameriky. V centre mesta je najväčšia koncentrácia medzinárodných bánk v celých Spojených štátoch. Čo všetko zažijete v meste?:

  • Najlepšie jedlo v Miami je kubánske. Dobré miesta nájdete nielen vo štvrti Little Havana. Veľmi dobré jedlo – hlavne ryža a fazuľa, alebo pražené banány, krájané bravčové sendviče – nájdete po celom meste. Oplatí sa skúsiť kubánsku kávu. Cafécubano je silná, sladká a penivá káva, pije sa ako poldeci s pohárom vody.
  • Nočný život v meste sa nedá s ničím porovnať. Skoro každá reštaurácia alebo bar, má vlastný tanečný parket. V tanečných kluboch sú najpopulárnejšie techno a house, veľmi obľúbená je salsa a merengue, hrávajú ich najmä španielski hovoriaci dídžeji. Väčšinou klubov nájdete na South Beach.
  • Art Deco Welcome Center – obľúbenú ale často nepochopenú historickú secesnú štvrť sa oplatí vidieť.
  • Calle Ocho – najprominentnejšia kubánska štvrť v USA, skutočná štvrť s kubánskou atmosférou, kde žijú a pracujú ľudia, výhodné je kúpiť hudbu alebo oblečenie.
  • Fruit & Spice Park – všetko čo sa dá urobiť ak máte tropickú klímu a stromy. Výsledkom je viac ako 500 druhov ovocia, korenia, orechov alebo zeleniny (len manga tu nájdete až 125 druhov).
  • Venetian Pool – bazén plný vodopádov, morských jaskýň
BERLÍN- MIAMI, SPIATOČNE LEN ZA 354 €
5 (100%) 1 voteDemos

Color Skin

Header Style

Nav Mode

Layout

Wide
Boxed

Nav Mode