Bratislava – Ras al Khaimah teraz len za 879 eur!

Bratislava – Ras al Khaimah teraz len za 879 eur!

dovolenka v obľúbenej destinácii Ras al Khaimah s polpenziou neďaleko Dubaja v termíne od 2.6 -9.6 alebo v termíne od 11.7 -18.7.v cene len za 879 eur.

REZERVÁCIA TU

„Dovolenka v Spojených Arabských Emirátoch nemusí byť len v Dubaji alebo v Abú Zabí. Spoznajte pokojnú tvár Emirátov v slnečnom Ras Al Khaimah. Kým Dubaj je plný mrakodrapov a turistov, tu nájdete dokonalé a pokojné pláže, výborné golfové ihriská a dokonca aj liečivé minerálne pramene. Ras Al Khaimah je skvelá voľba, ak chcete spojiť príjemné s užitočným, teda exotickú plážovú dovolenku s poznávaním luxusných metropol v púšti. Doprajte si exkluzívny oddych na Strednom východe a bývajte v jednom z najlepších hotelov na široko-ďalekom okolí.“

V cene pobytu máte zahrnuté:

  • 1 obojsmernú letenku v ekonomickej triede na trase Bratislava – Dubaj – Bratislava
  • všetky letiskové a palivové poplatky
  • vystavenie letenky – potvrdenie rezervácie u leteckého dopravcu a vystavenie cestovného dokladu
  • 1 kus príručnej batožiny
  • 1 kus batožiny do podpalubia do 20kg
  • ubytovanie na 7 nocí v dvojlôžkovej izbe v hoteli DoubleTree by Hilton Resort & Spa Marjan Island*****
  • stravovanie formou polpenzie
  • transfer letisko – hotel – letisko

Cena neobsahuje: služby delegáta, miestne poplatky (cca 20AED/noc/izba, platí sa na mieste), cestovné poistenie (voliteľné)​

Ubytovanie je zabezpečené v hoteli DoubleTree by Hilton Resort & Spa Marjan Island***** -, ktorý  sa nachádza na ostrove Marjan v blízkosti rezortu Al Hamra v emiráte Rás al-Chajmá. Ponúka vám súkromnú piesočnatú pláž dlhú 650 metrov. Vo verejných priestoroch môžete zdarma využívať Wi-Fi pripojenie na internet.

Užitočné informácie: Slovenskí občania cestujúci Spojených arabských emirátov nepotrebujú vstupné víza za účelom turizmu. Je však dôležité, aby ste si pred cestou skontrolovali minimálnu dĺžku platnosti pasu (minimálne 6 mesiacov po plánovanom odchode z cieľovej krajiny), maximálnu možnú dĺžku pobytu v cieľovej krajine, maximálnu možnú dĺžku pobytu v tranzitnej (prestupovej) krajine. Zároveň je dôležité si skontrolovať aj všetky zdravotné formality, ktoré sú nevyhnutné na cestu a pobyt.

Niečo o Ras Al Khaimah

Najsevernejší emirát Ras Al Khaimah má významné postavenie, lebo leží najbližšie k Hormuzskému prielivu. Má významnú námornú históriu, pochádzali odtiaľ tí najlepší námorníci v oblasti. Vládnucim šejkom je od roku 1948 Saqr Bin Mohammad Al Qassimi. Emirát zaberá len 2,2 % z rozlohy SAE a má približne 260 000 obyvateľov. Na severe hraničí so Sultanátom Omán. Z časti je hornatý a veľká časť je pokrytá svetlým pieskom. Príjmy má predovšetkým z turizmu, stavebníctva a poľnohospodárstva. Svojimi výrobkami zásobuje aj ostatné emiráty. V horách sa ťaží mramor. V emiráte prší častejšie ako v iných oblastiach, sú tu významné pramene pitnej vody, ktorú dodáva aj do okolitých krajín.

Bratislava – Ras al Khaimah teraz len za 879 eur!
HlasovaťDemos

Color Skin

Header Style

Nav Mode

Layout

Wide
Boxed

Nav Mode