BUDAPEŠŤ-AMSTERDAM, SPIATOČNE ZA 84 €

Navštívte hlavné mesto Holandska až na 8 dní teraz so spiatočnou letenkou z Budapešti len za 83,57€. Poletíte s leteckou spoločnosťou Easy Jet a so sebou si môžete zobrať  1ks príručnej batožiny. Let potrvá približne dve hodiny.

REZERVÁCIA TU:

 

Amsterdam bol založený koncom 12. storočia ako malá rybárska dedinka. V súčasnosti je mesto najväčším holandským mestom a zároveň aj jeho finančným a kultúrnym centrom. Vďaka sústredným polkruhovým  kanálom sa mesto nazýva aj Benátky severu. Turistov do mestá okrem známych „coffe shopov“ láka bohatá kultúra, múzeá, galérie, ale aj legalizovaná prostitúcia. A čo také zaujímavé v Amsterdame navštíviť?

  • Múzeá: v meste sa nachádza asi 50 múzeí, takže núdzu o ne určite nebudete mať. Každé jedno stojí za zmienku. My vám však odporúčame najmä tieto: Van Goghokove, mestské a národné múzeum.
  • Štvrť Jordaan – nádherná štvrť v centre Amsterdamu. Uvidíte tradičné rodinné domy, históriu a ponoríte sa do kultúry mesta.
  • Plavba kanálmi – vyše dvesto plavidiel ročne prevezie niekoľko tisíce návštevníkov. V ponuke sú najmä denné výlety, často spojené s obedom, alebo večerné výlety zväčša so živou hudbou a alkoholickými nápojmi. Pre tým najromantickejších tiež lode ponúkajúce večernú romantiku vo svetle sviečok.
  • Heineken Music Hall- pre milovníkov koncertov, tancovania a zábavy jednoznačne najlepšie miesto.
  • Vondelpark – miesto na oddych a relaxáciu. V blízkosti sa nachádzajú známe múzeá, ale aj ulica s najluxusnejšími značkami. O občerstvenie je tu tiež postarané.
  • Leidseplein – Leidsplein je najpopulárnejším centrom nočného života v Amsterdame. Vďaka množstvu reštaurácií, klubov, coffeshopov, kín a divadiel v tejto oblasti je námestie Leidsplein rušným a pestrofarebným miestom.

 

BUDAPEŠŤ-AMSTERDAM, SPIATOČNE ZA 84 €
5 (100%) 2 votesDemos

Color Skin

Header Style

Nav Mode

Layout

Wide
Boxed

Nav Mode