DOVOLENKA NA KAMPÁNII za 289 eur!

DOVOLENKA NA KAMPÁNII za 289 eur!

Exkluzívna letecká dovolenka v apartmánoch Italy Village La Serra Resort s raňajkami a spiatočnou letenkou z Viedne. V termíne od 13.9 – 20.9 len za 289 eur.

REZERVÁCIA TU:

Ak sú pre teba letné dovolenky drahé a cez prázdniny nemáš čas, využi akciu na dovolenku a navštív Taliansko v septembri. Okrem toho, že počasie bude znesiteľné, more vyhriate, užiješ si pokojnú dovolenku a oddych. Ak sa predsa len rozhodneš pre letnú variantu, cena dovolenky bude stáť od 380 eur.

„Kampánia je najnavštevovanejší región južného Talianska a letovisko Baia Domizia je ideálnou destináciou pre vašu rodinnú dovolenku. Italy Village Resort si vás získa svojou súkromnou plážou, malebným pobrežím, krištáľovo čistou vodou, bazénmi pre dospelých aj deti a výbornou ponukou gastronómie. Počas vašej týždňovej alebo dvojtýždňovej dovolenky si určite nájdite čas aj na návštevu rušného a krásneho Neapolu, vystúpte na kráter sopky Vezuv a spoznajte aj jeden z najkrajších ostrovov Talianska – Capri.“

V cene pobytu je zahrnuté:

  • 1 obojsmernú letenku v ekonomickej triede na trase Viedeň – Neapol – Viedeň
  • všetky letiskové a palivové poplatky
  • 1 kus príručnej batožiny v rozmeroch 56 x 45 x 25 cm
  • vystavenie letenky – potvrdenie rezervácie u leteckého dopravcu a vystavenie cestovného dokladu
  • online check in – elektronickú registráciu pasažierov a vystavenie palubného lístka ​
  • ubytovanie v apartmáne v Italy Village La Serra Resort​
  • raňajky formou bufetu

Cena nezahrňuje: transfer, služby delegáta, cestovné poistenie (voliteľné), podpalubnú batožinu (voliteľné), upratanie apartmánu typu A po pobyte – 40€/apartmán (povinný doplatok na mieste) alebo apartmánu typu B po pobyte – 48€/apartmán (povinný doplatok na mieste) alebo apartmánu typu D po pobyte – 55€/apartmán (povinný doplatok na mieste)

Ubytovanie je zabezpečené v Village La Serra Resort, ktorá ponúka: spkromnú pláž, bazény pre dospelých a deti, WI-FI zdarma. Hotelový rezort poskytuje aktivity: aerobic, basketbal, plážový volejbal, šípky, šachy, stolný tenis, mini golf, Wi-Fi a mnoho iného. Hotelový rezort poskytuje aktivity pre deti: mini club, mini disco, stráženie detí (za poplatok), animačný zábavný program (od polovice mája do polovice septembra)

Nezabudnite, že aj napriek tomu, že Slovenskí občania cestujúci na územie Talianska nepotrebujú vstupné víza za účelom turizmu, je potrebné mať počas celej doby pobytu platný cestovný doklad. Taktiež nezabudnite na platné zdravotné formality, ktoré sú potrebné na cestu a samotný pobyt.

DOVOLENKA NA KAMPÁNII za 289 eur!
HlasovaťDemos

Color Skin

Header Style

Nav Mode

Layout

Wide
Boxed

Nav Mode