DOVOLENKA NA KRÉTE OD 321 EUR!

DOVOLENKA NA KRÉTE OD 321 EUR!

Zažite dovolenku na Kréte v menšom hotelovom komplexe s prekrásnym výhľadom na more, teraz od 321 eur v termíne od 1.5 do 8.5 priamo z Bratislavy. Ak budete chcieť dovolenkovať na ostrove počas letných prázdnin cena 8dňovej dovolenky bude 543 eur.

REZERVÁCIA TU:

„Rozprávkovo krásny ostrov opradený mýtmi, milovaný samotnými gréckymi bohmi, kolíska európskej civilizácie. Mohutné pohoria rozdeľujúce hlboké rokliny ústiace do úrodných dolín, obrovské pláže i malé zátoky, to je Kréta, rozmanitý čarovný ostrov. Najväčší a najjužnejší grécky ostrov ležiaci v Stredozemnom mori Vám ponúka slnko, more, pláže aj bohatú históriu.“

V cene pobytu máte zahrnuté nasledovné:

  • 1 obojsmernú letenku v ekonomickej triede na trase Viedeň – Heraklion- Viedeň
  • 1 kus príručnej batožiny
  • 1 kus batožiny do podpalubia do 23kg
  • ubytovanie na 7 nocí v dvojlôžkovej izbe hoteli Eva Mare***
  • stravovanie formou raňajok
  • transfer letisko – hotel – letisko
  • služby nemecky/anglicky hovoriaceho delegáta

V cene nie je zahrnuté: Cestovné poistenie

Ubytovanie je zabezpečené v Hoteli Eva Mare***, ktorý sa nachádza v Agia Pelagia, ktoré patrí medzi jedno z najpríjemnejších letovísk na Kréte. Agia Pelagia je aj keď malé, ale pôvabné miesto, ktoré ponúka široký výber reštaurácií, barov, supermarketov a vďaka svojej polohe je vynikajúcim východiskom pre jednodňové výlety na objavovanie ostrova. Hotel sa nachádza 22 km od hlavného mesta Heraklion a len 25 km od medzinárodného letiska Heraklion Kazantzakis. Štrková pláž je dostupná po schodoch cca 100 m od hotela a piesočná plaž s promenádou je vzdialená cca 1 km. Centrum Agia Pelagia je cca 10 min chôdze.

Dôležité informácie: Občania SR nepotrebujú vstupné víza do Grécka, avšak nezabudnite aby ste mali počas celého pobytu platný cestovný doklad a platné zdravotné formality.

DOVOLENKA NA KRÉTE OD 321 EUR!
HlasovaťDemos

Color Skin

Header Style

Nav Mode

Layout

Wide
Boxed

Nav Mode