Dovolenka na Malorke od 399 eur!

Dovolenka na Malorke od 399 eur!

8 dňová dovolenka na Malorke s letenkou a ubytovaním v elegantnom 4*hoteli a polpenziou.

„Ostrov zasadený do Stredozemného mora vás strhne svojou prírodou, širokými plážami, bohatou kultúrou a neutíchajúcim nočným životom“

Teraz si môžete Malorku vychutnať aj vy. V termíne od 23.5. – 30.5. 2017 vás 8 dňový pobyt bude stáť rovných 399 eur na 8dní/7nocí. Počas letných prázdnin bude cena od 629 eur.

REZERVÁCIA TU

V CENE POBYTU JE ZAHRNUTÉ:

  • 1 obojsmernú letenku Bratislava – Palma de Mallorca – Bratislava, všetky letiskové a palivové poplatky
  • 1 kus príručnej batožiny v rozmeroch 55 x 40 x 20cm do 10kg
  • 1 kus malej príručnej batožiny v rozmeroch 35 x 20 x 20cm (dámska kabelka, taška z Duty free shop a pod.)
  • vystavenie letenky – potvrdenie rezervácie u leteckého dopravcu a vystavenie cestovného dokladu
  • online check in – elektronickú registráciu pasažierov a vystavenie palubného lístka
  • ubytovanie na 7 nocí v 2 lôžkovej izbe v hoteli Universal Castell Royal****
  • polpenziu formou bufetu

Cena nezahŕňa: transfer, služby delegáta, cestovné poistenie, podpalubnú batožinu (voliteľné), miestne poplatky (cca 0,5-2 eura/osoba/noc, platí sa na mieste)

V prví deň je odlet z Bratislavy a prílet na Malorku – letisko Palma Mallorca, nasleduje individuálny transfer do hotela, check-in v hoteli býva zvyčajne od 14.00. Druhý až siedmi deň je individuálny program. Posledný teda ôsmi deň je check-in z hotela do 10,00, individuálny transfer na letisko a odlet z Malorky do Bratislavy.

Ubytovanie je zabezpečené v :

Universal Castell Royal****. Hotel je situovaný priamo pri piesočnej pláži v letovisku Canyamel. Nájdete v ňom vonkajší bazén, bufetovú reštauráciu a lounge bar s TV. Klimatizované izby hotela sú zariadené v jasných odtieňoch modrej a pastelovo žltej. Vo všetkých izbách máte k dispozícii TV s plochou obrazovkou, chladničku a súkromnú kúpeľňu so sušičom na vlasy. K dispozícii sú aj spojené izby. Bufetová reštaurácia podáva dvakrát do týždňa tematické večere. V piatok sa servíruje slávnostná večera. Ďalšie bary a reštaurácie nájdete v okolí hotela.

Užitočné informácie pred odchodom:

Víza:

Slovenskí občania cestujúci do Španielska nepotrebujú vstupné víza za účelom turizmu. Je však dôležité, aby ste mali počas trvania pobytu/zájazdu platný cestovný doklad (cestovný pas alebo občiansky preukaz). Zároveň je dôležité si skontrolovať aj všetky zdravotné formality, ktoré su nevyhnutné na cestu a pobyt.

Cesta do hotela

Najjednoduchší spôsob transferu je autobus, taxík alebo prenájom vozidla. V prípade, ak máte záujem o privátny transfer priamo do hotela, kontaktujte Zákaznícky servis na t.č. 02 321 66 321 alebo e-mailom na pobyty@pelikan.sk. Cena transferu sa odvíja od kategórie požadovaného vozidla. Cena transferu je na vyžiadanie.

Dovolenka na Malorke od 399 eur!
5 (100%) 1 voteDemos

Color Skin

Header Style

Nav Mode

Layout

Wide
Boxed

Nav Mode