Dovolenka na Santorini od 309 eur!

Dovolenka na Santorini od 309 eur!

Pár dni na najromantickejšom mieste Európy s raňajkami a ubytovaním v 3hviedičkovom hoteli v termíne od 14. – 19. 5 len za 309 eur.

REZERVÁCIA TU:

„Okúzľujúca biela architektúra, kostolíky s modrými kupolami, fascinujúci výhľad na more a farebné útesy kaldery, slnkom zaliate uličky – len zlomok z vychýrených zaujímavostí ostrova. Santorini sa pýši bohatou históriou, kultúrnym dedičstvom a tiež niekoľkými prívlastkami začínajúcimi „naj“ – najkrajší grécky ostrov, najromantickejšie miesto sveta s najskvostnejšou atmosférou.“

Cena pobytu zahŕňa:

  • 1 obojsmernú letenku v ekonomickej triede na trase Viedeň – Santorini – Viedeň
  • všetky letiskové a palivové poplatky
  • 1 kus príručnej batožiny v rozmeroch max. 55 x 40 x 23 cm, do 8kg
  • ubytovanie na 5 alebo 7 nocí v hoteli Rivari***
  • raňajky formou bufetu
  • vystavenie letenky – potvrdenie rezervácie u leteckého dopravcu a vystavenie cestovného dokladu

V cene nie je započítané: transfer, služby delegáta, miestne poplatky (cca 1 – 2,5€ noc/osoba, platí sa na mieste), cestovné poistenie (voliteľné), podpalubnú batožinu (voliteľné).

Ubytovanie je zabezpečené v Hotel Rivari***, ktorý sa nachádza v stredisku Kamari, cca 10 min chôdze od čiernej piesočnatej pláže a 5,2 km od letiska Thira. Hotel je postavený v tradičnom kykladskom štýle a leží v krásnej záhrade. Vybavenie hotela: vonkajší bazén, reštaurácia s gréckymi a medzinárodnými špecialitami, 24 hodinová recepcia, ktorá vám pomôže zabezpečiť požičanie auta, motocykla rovnako ako výlety do mesta Fira, Oia alebo na červenú pláž.

Nezabudnite, že aj napriek tomu, že Slovenskí obyvatelia cestujúci na Santorini nepotrebujú vstupné víza, je potrebné mať zo sebou platný cestovný doklad (OP, pas) a zároveň platné zdravotné formality, ktoré sú potrebné na cestu a samotný pobyt.

A čo vidieť na ostrove?

Santorini sa pýši bohatou históriou, kultúrnym dedičstvom a tiež niekoľkými prívlastkami začínajúcimi „naj“ – najkrajší grécky ostrov, najromantickejšie miesto sveta s najskvostnejšou atmosférou. Je jedna vec, ktorú určite nevynechajte počas svojho pobytu, a to západ slnka v meste Oia. Existuje len málo miest, kde si ho užijete v takej romantickej atmosfére, rátajte však s tým, že si ho budete užívať s ďalšími stovkami nadšencov. Vyskúšajte miestnu kuchyňu a víno. Vo Fire sa prevezte na somárikovi, ktorý vás vyvezie až do starého prístavu. Navštívte „Pompeje Egejského mora“ Akrotiri. Pozrite sa do Múzea prehistorickej Téry a Archeologického múzea. Do prvého sa previezli aj mnohé nálezy získané pri vykopávkach v Akrotiri a disponuje tiež napríklad množstvom predmetov z bronzu či kurióznou sochou divej kozy celej zo zlata. Archeologické múzeum sa zase zaoberá historickou epochou od archaickej éry až do rímskeho veku. Milovníci vína sa môžu veľa zaujímavých informácií o ich obľúbenom nápoji dozvedieť v priestoroch Múzea vína v dedinke Messara. Svojským pôvabom vás upúta aj dedinka Emporio a jej prastarý hrad Kastelli,

Dovolenka na Santorini od 309 eur!
HlasovaťDemos

Color Skin

Header Style

Nav Mode

Layout

Wide
Boxed

Nav Mode