FIRST MINUTE DO BANGKOKU Z VIEDŇE BEZ PRESTUPU ZA 549 EUR

FIRST MINUTE DO BANGKOKU Z VIEDŇE BEZ PRESTUPU ZA 549 EUR

Leťte do Bangkoku bez prestupu s 5* leteckou spoločnosťou Eva Air v hlavnej sezóne so spiatočnou letenkou len za 549 eur a to v termíne od 28.1 do 14.2.

REZERVÁCIA TU:

„Historické centrum vás ohúri svojou autentickou tvárou, veľkolepými chrámami, ležiacimi a sediacimi Budhami, priateľskými mníchmi a zase naopak moderné nákupné centrá sú povestné pre svoju širokú ponuku. Či už hľadáte značkové oblečenie, výrobky svetových dizajnérov alebo lokálne výrobky, tu nájdete všetko. A samozrejme nájdete tu bohatý nočný život: od malých podnikov, cez koktail bary na strechách, po neuveriteľne módne kluby, kde hrajú dídžeji svetových mien. Ak sa budete chcieť znovu nabiť energiou, prídu vhod šikovné ruky thajských masérok, ktoré vám spríjemnia pobyt a spomalia vaše tempo. A čo určite nevynechajte je plávajúci trh, ktorý je zážitkom pre všetky zmysly. Je to unikát, kde nebudete vedieť čo skôr: či fotiť, ochutnávať čerstvé dobroty alebo vyberať z miestnych výrobkov.

A čo zaujímavé vás bude v Bangkoku čakať?

  • Chrám ležiaceho Budhu – Wat Pho. Ide o spojenie kultúrneho, ale aj duchovného zážitku. Najväčším lákadlom je ležiaci Budha, ktorý je 46 metrov dlhý a 15 vysoký. Avšak najlepšie je chrám navštíviť hneď ráno a vyhnúť sa tak návalu turistov. Okrem toho sa v chráme vyučuje tradičná thajská masáž a medicína.
  • Jim Thompson Hous Džungľa nachádzajúca sa vo veľkomeste. Ide o múzeum pozostávajúce z malých drevených domčekov. Postavené sú v záhrade plnej zelene, obklopené množstvom jazierok s farebnými rybkami. Cieľom je priblíž dávny a tradičný život obyvateľov. Za zmienku stojí aj výborná tradičná reštaurácia v ktorej sa určite zastavte.
  • Chatuchak Weekend Market. Trhovisko na ktorom nájdete takmer, ak nie úplne všetko. Odporúčame sa vyhnúť večerným zápcham a trhovisko navštíviť radšej v doobedných hodinách. Nachádza sa tu približne 15 tisíc stánkov a tak sa pripravte na dlhšie chodenie.
  • Baiyoke Sky Tower. Miesto ideálne pre nadšencov výšok a výhľadu. Hotel s možnosťou pozrieť sa na mesto z najväčšej budovy. Vďaka tomu sa Vám naskytne 360 stupňový pohľad na Bangkok. Odporúčame navštíviť v prípade pekného počasie. Zaujímavé je aj to, že nevidíte koniec mesta a tak môžete rozmýšľať nad jeho veľkosťou.
  • Grasshopper Adventures –dobrodružstvo pre milovníkov bicyklovania a spoznávania mesta z inej perspektívy. Spolu so sprievodcom sa vyberiete naprieč Bangkokom a spoznáte okolité chrámy, nočný život, malé uličky ale aj nevyšliapané cesty. Možno práve tento zážitok vám zmení pohľad na samotné mesto a jej obyvateľov.
  • Ak by ste si chceli odfotiť Bangkok z výšky navštívte Baiyoke Sky Tower .

 

FIRST MINUTE DO BANGKOKU Z VIEDŇE BEZ PRESTUPU ZA 549 EUR
5 (100%) 1 voteDemos

Color Skin

Header Style

Nav Mode

Layout

Wide
Boxed

Nav Mode