NA VIANOCE V DUBAI, SPIATOČNE ZA 275 € Z PRAHY!

Chcete stráviť netradičné Vianoce v teple? Navštívte Dubai v termíne napríklad od 14. – 26. decembra teraz len za 274,58 €. Poletíte z Prahy s leteckou spoločnosťou Ukraine Internationa Airline a so sebou si zoberiete príručnú batožinu  1 ks do 7 kg (55cm x 40cm x 20cm) a  1 ks do 2 kg (40cm x 30cm x 10cm).

REZERVÁCIA TU:

Dubaj patrí medzi najrýchlejšie sa rozrastajúce miesto na svete. Kým v 90. rokoch tu bola len púšť a minimum stavieb. Ropa a investovanie bohatých šejkov sa postarali o to, že Dubaj sa stal snom takmer každého cestovateľa. Očarí vás stavbami, luxusom a nádhernými plážami. O tom, že by ste sa v meste nudili nie je ani možné uvažovať. Dubaj vás doslova vtiahne do jeho ruchu. Medzi pamiatky , ktoré sa oplatí navštíviť je Ski Dubaj , prvé kryté lyžiarske stredisko Blízkeho východu. Nachádza sa v nákupnom centre Mall of the Emirates. Burdž Chalifa ide o mrakodrap, ktorý bol dostavaný v roku 2010 a v tomto období sa stal najvyššou budovou sveta, má 162 poschodí. Samozrejme v budove je aj vyhliadka, ktorá stojí za návštevu. Palmové ostrovy , ide o umelé ostrovy, kde nájdete luxusné obchody a rezidencie. Sú považované za 8. div sveta , sú postavené v tvare stromu ďatľovníka. Burj Al Arab je asi najznámejšou atrakciou na Dubaj , skoro každý turista chce mať fotku s hotelom v tvare plachetnice. O meste sa už popísalo a pohovorilo kadečo, preto vás ešte na záver prinášame pár faktov, o ktorých ste možno netušili:

  • V roku 1991 bol v meste len 1 mrakodrap, dnes ich je vyše 400.
  • Ak si chcete zarobiť pár gramov zlata, zaregistrujte sa a schudnite. Za každé kilo, ktoré obyvateľ schudne, dostane približne 2grami zlata.
  • Poznávacie značky na autách v Dubaji určujú prestíž a status majiteľa vozu. Značky s jednomiestnym číslom sú najprestížnejšie, s dvoma trochu menej a takto to pokračuje.
  • Ak máte náhodou zopár zlatých tehličiek, zájdite do miestneho bankomatu, ktorý vám ich vydá.
  • Aj napriek tomu, že je to ilegálne, domáci si miesto psa prípadne iného domáceho miláčika zaobstarávajú šelmy.
NA VIANOCE V DUBAI, SPIATOČNE ZA 275 € Z PRAHY!
HlasovaťDemos

Color Skin

Header Style

Nav Mode

Layout

Wide
Boxed

Nav Mode