POBYT KOŠICE BANGKOK OD 659 EUR

POBYT KOŠICE BANGKOK OD 659 EUR

Pobyt v Bangkoku v hoteli s raňajkami a bazénom, s ideálnou polohou na spoznávanie mesta.

Láka vás najľudnatejšie mesto na zemi Bangkok? Teraz ho môžete pohodlne navštíviť z Košíc. V  termíne od 8.5 do 15.5. s ubytovaním v 3hviezdičkovom hoteli a s raňajkami vás pobyt bude stáť len 659 eur!  O prepravu sa postará letecká spoločnosť Turkish Airlines.

REZERVÁCIA TU:

„Historické centrum vás ohúri svojou autentickou tvárou, veľkolepými chrámami, ležiacimi a sediacimi Budhami, priateľskými mníchmi a zase naopak moderné nákupné centrá sú povestné pre svoju širokú ponuku. Či už hľadáte značkové oblečenie, výrobky svetových dizajnérov alebo lokálne výrobky, tu nájdete všetko. A samozrejme nájdete tu bohatý nočný život: od malých podnikov, cez koktail bary na strechách, po neuveriteľne módne kluby, kde hrajú dídžeji svetových mien. Ak sa budete chcieť znovu nabiť energiou, prídu vhod šikovné ruky thajských masérok, ktoré vám spríjemnia pobyt a spomalia vaše tempo. A čo určite nevynechajte je plávajúci trh, ktorý je zážitkom pre všetky zmysly. Je to unikát, kde nebudete vedieť čo skôr: či fotiť, ochutnávať čerstvé dobroty alebo vyberať z miestnych výrobkov.

V cene zájazdu je zahrnuté :

 • 1 obojsmernú letenku v ekonomickej triede na trase Košice – Bangkok – Košice
 • 1 kus príručnej batožiny
 • 1 kus batožiny do podpalubia do 30kg
 • vystavenie letenky – potvrdenie rezervácie u leteckého dopravcu a vystavenie cestovného dokladu
 • ubytovanie v 2 ložkovej izbe Standard v hoteli Ibis Bangkok Riverside***
 • raňajky formou bufetu
 • transfer letisko – hotel – letisko

Cena nezahŕňa cestovné poistenie a služby delegáta.

Ubytovanie je zabezpečené v hoteli Ibis Bangkok Riverside***- nachádza sa v obľúbenej štvrti Bangkoku, kde sa skúsení cestovatelia radi vracajú kvôli jej čarovnej atmosfére. Štvrť odráža obraz neustále sa meniaceho sa mesta s novými hotelmi, ale zároveň v súlade s tradičnými vodnými taxíkmi v pozadí s trblietavými chrámami, palácmi a ďalšími historickými pamiatkami.

Vybavenie hotela: recepcia, loby s Wifi (bez poplatku), lobby bar, bar pri bazéne, terasa, bazén, slnečníky a lehátka s uterákmi pri bazéne (bez poplatku), fitness centrum. Vybavenie izby: (cca 21m2) Wifi (bez poplatku), trezor, klimatizácia, sprcha, WC, mini chladnička, rýchlovarná kanvica, TV.

Užitočné informácie: Občania SR cestujúci do Thajska nepotrebujú vstupné víza za účelom turizmu. Nezabudnite si však zobrať platný doklad totožnosti (občiansky preukaz, pas). Zároveň nezabudnite na zdravotné formality nevyhnutné na cestu do zahraničia.

A čo zaujímavé vás bude v Bangkoku čakať?

 1. Chrám ležiaceho Budhu – Wat Pho.Ide o spojenie kultúrneho, ale aj duchovného zážitku. Najväčším lákadlom je ležiaci Budha, ktorý je 46 metrov dlhý a 15 vysoký. Avšak najlepšie je chrám navštíviť hneď ráno a vyhnúť sa tak návalu turistov. Okrem toho sa v chráme vyučuje tradičná thajská masáž a medicína.
 2. Jim Thompson HousDžungľa nachádzajúca sa vo veľkomeste. Ide o múzeum pozostávajúce z malých drevených domčekov. Postavené sú v záhrade plnej zelene, obklopené množstvom jazierok s farebnými rybkami. Cieľom je priblíž dávny a tradičný život obyvateľov. Za zmienku stojí aj výborná tradičná reštaurácia v ktorej sa určite zastavte.
 3. Chatuchak Weekend Market. Trhovisko na ktorom nájdete takmer, ak nie úplne všetko. Odporúčame sa vyhnúť večerným zápcham a trhovisko navštíviť radšej v doobedných hodinách. Nachádza sa tu približne 15 tisíc stánkov a tak sa pripravte na dlhšie chodenie.
 4. Baiyoke Sky Tower. Miesto ideálne pre nadšencov výšok a výhľadu. Hotel s možnosťou pozrieť sa na mesto z najväčšej budovy. Vďaka tomu sa Vám naskytne 360 stupňový pohľad na Bangkok. Odporúčame navštíviť v prípade pekného počasie. Zaujímavé je aj to, že nevidíte koniec mesta a tak môžete rozmýšľať nad jeho veľkosťou.
 5. Grasshopper Adventures –dobrodružstvo pre milovníkov bicyklovania a spoznávania mesta z inej perspektívy. Spolu so sprievodcom sa vyberiete naprieč Bangkokom a spoznáte okolité chrámy, nočný život, malé uličky ale aj nevyšliapané cesty. Možno práve tento zážitok vám zmení pohľad na samotné mesto a jej obyvateľov.

 

POBYT KOŠICE BANGKOK OD 659 EUR
5 (100%) 1 voteDemos

Color Skin

Header Style

Nav Mode

Layout

Wide
Boxed

Nav Mode