S Ryanairom do Ameriky už od 45 eur!

S Ryanairom do Ameriky už od 45 eur!

Milovníci Low – costoveho cestovania si prídu na svoje. Nízkonákladová letecká spoločnosť Ryanair totiž v lete spustí letecké spojenie do Ameriky. Lákavé lety však majú svoj háčik!

Lietať lacno by sa malo dať z Londýna do New Yorku, avšak cestujúci pristanú približne 100 kilometrov od mesta. Okrem letov do New Yorku spoločnosť ponúka zaujímavé lety aj do New Jersey a Bostonu. Za nízke ceny leteniek vďačíme dohode medzi Ryanairom a konkurenčnými nórskymi aerolinkami.

V praxi to znamená, že si človek zakúpi letenku cez RyanAir a z letísk ako Edinburg, Londýn Gatwick, Cork či v Barcelone bude letieť nórskymi aerolinkami za oceán. Nevýhodou je, že v prípade New Yorku a Bostonu budú cestujúci pristávať na letiskách vzdialených od mesta až 100 kilometrov.

Určite zaujímavou je informácia ohľadne letenky z Londýna do New Yorku. Kým obvyklá cena sa pohybuje okolo 700 eur, Ryanair počíta s priemernou cenou letenky 45 eur.

Letenky do Londýna vychádzajú z Bratislavy okolo 50 eur. Takže ak by išlo všetko podľa plánovania spoločnosti,  Slováka by spiatočné letenky do New Yorku mohli stáť  okolo 200 eur a to aj s letmi Bratislava – Londýn a späť.

S Ryanairom do Ameriky už od 45 eur!
5 (100%) 1 voteDemos

Color Skin

Header Style

Nav Mode

Layout

Wide
Boxed

Nav Mode