VIEDEŇ – KAVALA, spiatočne od 109 eur!

VIEDEŇ – KAVALA, spiatočne od 109 eur!

Navštívte grécke mesto Kavala v termíne od 27.5 – 3.6, priamo z Viedne teraz len za 109, 98 eur spiatočne. Ak vás mesto omrzí nasadnite na trajekt, ktorý vás za približne 10 eur odvezie na blízky obľúbený dovolenkový ostrov Thasos.

REZERVÁCIA TU:

Kavala patrí medzi grécke veľkomestá, nachádzajú sa tu pláže, je tu dôležitý prístav a zvlášť kvalitné je miestne víno, preto sa táto oblasť nazýva aj grécke Bordeaux. Žije tu približne 64 000 obyvateľov. V meste sa okrem nádherných pláži nachádzajú aj zaujímavosti, ktoré by ste si mali rozhodne pozrieť. Ide napríklad o :

  • Hrad Kavala, ktorý si všimnete hneď pri príchode. Okúzli vás jeho dominujúca poloha a okolie, ktoré tvoria úhľadné poukladané historické domčeky. Úžasnú panorámu na mesto uvidíte práve z hradnej veže.
  • Akvadukt, ktorý je vidieť aj z hradu. Jeho väčšiu časť pohltilo mesto, avšak aj na tom kúsku čo zostal sa pokocháte.
  • Cuba Beach Bar- miesto kde si nielen oddýchnete, ale aj zabavíte a vychutnáte skvelú večeru a drinky pri západe slnka.
  • Tabacco Museum – ak vás zaujíma ako kedysi žili obyvatelia tohto mesta a ako sa spracovával tabak, určite navštívte toto múzeum.
  • Samotná návšteva ostrova Thasos
VIEDEŇ – KAVALA, spiatočne od 109 eur!
HlasovaťDemos

Color Skin

Header Style

Nav Mode

Layout

Wide
Boxed

Nav Mode