VIEDEŇ- MALORKA, SPIATOČNE ZA 31€

 Viedeň- Palma de Mallorka, spiatočne za 31€.

Spoločnosť Ryanair ponúka akciové ceny spiatočnej letenky na ostrov Malorka v termíne od 9.4-16.4.

REZERVÁCIA TU:

Mesto Palma de Mallorca je hlavné mesto a zároveň hlavný prístav na ostrove Malorka. Leží na južnom pobreží ostrova v Zátoke Paliem. Letisko v meste (PMI) patrí medzi najvyťaženejšie letisko v Európe. V aprílovom termíne si vychutnáte jarné počasie, ale taktiež prírodu. Práve tento čas je ideálny na spoznávanie a potulky ostrovom. My pri návšteve odporúčame pozrieť sa na:

  • Cathedral Le Seu – Katedrála svetla. Nádherná katedrála do ktorej by sa malo zmestiť až 18-tisíc ľudí. Na počesť A. Gaudího (ktorý sa podieľal na poslednej veľkej rekonštrukcii) sa tu nachádza jeho múzeum. Cena za lístok katedrála a múzeum je približne 7 eur.
  • Palma Aquarium – nezabudnuteľný jednodňový výlet. Obrovský priestor a niekoľko desiatok druhov morských živočíchov. Aj toto vás čaká v areáli. Síce budete mierne sklamaní kŕmením žralokov, ktoré nebude také úžasné ako by ste očakávali, avšak ostatné zaujímavosti vám to vynahradia.
  • Sa Calobra – štrnásť kilometrov dlhá serpentínová cesta, ktorá schádza z výšky takmer tisíc metrov a končí sa v malebnej zátoke. Sa Calobra je považovaná za jednu z najzaujímavejších ciest Stredomoria a jej názov v preklade znamená had. Na úplnom konci je malá kamienková pláž, ktorá je zaradená medzi najkrajšie na ostrove.
  • Dračie jaskyne – ide o najrozsiahlejší jaskynný systém Baleárskeho súostrovia. Pôvodne vraj slúžil ako výborná pirátska skrýša. V jaskynnom podzemí sa nachádza jedno z najväčších podzemných jazier na svete. Meria okolo stoosemdesiat metrov a má hĺbku deväť metrov.
  • Passeig des Born – srdce Malorky. Centrum, ktoré sa nachádza v starej časti mesta. Ponúka množstvo obchodíkov, umeleckých galérií, uličiek, kaviarní a miesta na oodych.
  • Playa de Alcudia – pláž stvorená nielen na prechádzky. Miesto býva pravidelné upratované a tak sa ocitnete na čistej pieskovej pláži s plytkou vodou. Od pláže je len na skok k prístavu.
VIEDEŇ- MALORKA, SPIATOČNE ZA 31€
HlasovaťDemos

Color Skin

Header Style

Nav Mode

Layout

Wide
Boxed

Nav Mode