Viedeň – Peru spiatočne od 699 eur !

Viedeň – Peru spiatočne od 699 eur !

Letecká spoločnosť KLM pripravila akciové letenky do magického Peru. V mesiacoch marec a začiatok apríla sa do Peru dostaneš od 699 eur spiatočne.

Rezervácia a termíny tu:

Peru je štát ležiaci na západnom pobreží Južnej Amerike. Západné brehy obmýva Tichý oceán. Hlavné a zároveň najväčšie mesto je Lima. Lima sa nachádza neďaleko pobrežia Tichého oceánu. Hoci sa nachádza na 12 stupni južnej zemepisnej šírky, mesto má mierne podnebie bez extrémov tepla alebo chladu. Počas leta teplota nepresiahne 29 stupňov Celzia. Zimy sú vlhké s teplotami medzi 12 a 19 stupňov Celzia. Mesto Lima je nazývane aj mestom kráľov. Mesto je miestom, cez ktoré musia prejsť kroky všetkých zahraničných turistov prichádzajúcich do Peru leteckou cestou, keďže len v Lime sa nachádza medzinárodné letisko (neberúc do úvahy linku Cusco-La Paz). Väčšina turistov sa však rozpŕcha na spoznávanie krajiny a na Limu pozabudnú. Avšak aj toto mesto má čo ponúknuť. Pozrite si napríklad:

  • Múzeum súčasného (Museo de Arte Contemporáneo, MAC) ako aj Koloniálneho umenia (Museo de Arte Colonial Pedro de Osma) a tiež múzeum sledujúce profesionálnu kariéru medzinárodne uznávaného fotografa Maria Testina (Asociación Mario Testino, MATE).
  • Zaľúbenci si sľubujú lásku na legendárnom Moste vzdychov (Puente de los Suspiros) alebo sa vydajú na cestu k pobrežnej promenáde cez Bajada de Baños. Tá je lemovaná množstvom reštaurácií.
  • Turisticky vyhľadávaným miestom je napríklad park plný farieb, hudby a svetla obklopujúcich krásne fontány. Nazýva sa Parque de la Reserva: Circuito Mágico del Aqua a jeho návštevu odporúčame najmä ri západe slnka vo večerných hodinách, vtedy totiž jeho čaro najviac vynikne. Zamilovaným párom je v Lime venovaný zase park Parque del Amor v Miraflores. Ten vďaka svojim farebným mozaikám s citátmi o láske výrazne pripomína štvrte španielskej Barcelony a dominuje mu majestátna socha zobrazujúca bozkávajúci sa pár.
  • Rozprávkovo pôsobí mestský lesík Bosque El Olivar v štvrti San Isidro a Campo del Marte v časti Jesús María zase ukrýva množstvo historických monumentov. Fanúšikom zvierat Lima napokon ponúka návštevu ZOO Parque de las Leyendas, ZOO Huachipa a tiež chránenej prírodnej rezervácie plnej vtáctva a zelene, Pantanos de Villa.
  • Navštívte aj Plaza de Armas – plnú múzeí a reštaurácií. Pri paláci si počkajte na výmenu stráži.
  • Nezabudnite na suveníry, ale aj darčeky pre seba. Výborným miestom je centrum Larcomar, ale aj Mercados Incas – trh z ktorého nebudete chcieť odísť.

Potom sa vydajte na spoznávanie krajiny, ktorá vás chytí za srdce. Vychutnajte si jej krásu a tajomné čaro. Ak sa vám podarí vystúpte na Machu Pichu. Garantujeme vám 100percentný úspech. Ide o jeden z najkrajších zážitkov vôbec J

Viedeň – Peru spiatočne od 699 eur !
HlasovaťDemos

Color Skin

Header Style

Nav Mode

Layout

Wide
Boxed

Nav Mode