Najkrajšie pláže na Zanzibare (TOP 10)

Najkrajšie pláže na Zanzibare (TOP 10)

Zanzibar je obľúbenou dovolenkovou lokalitou pre milovníkov pláží vďaka svojim nádherným plážam a krištáľovo čistej vode. Predstavujeme vám prehľad najlepších pláží, ktoré Zanzibar ponúka.

Pláž Nungwi

Domov Úchvatných Západov Slnka

pláž Nungwi

Pláž Nungwi, obľúbené miesto pre vodné aktivity, je známa svojimi úchvatnými západmi slnka a živým spoločenským životom. Táto severozápadná perla ostrova je ideálna na plávanie bez ohľadu na príliv a odliv.

Pláž Kendwa

Krištáľovo Čisté Vody a Potápačský Raj

Pláž Kendwa je obľúbená pláž s krištáľovo čistým morom a vynikajúcimi možnosťami na potápanie a šnorchlovanie. Tu sa konajú tiež slávne párty pri splne mesiaca, ktoré prilákajú mladých ľudí z celého sveta.

Pláž Paje

Centrum Kitesurfingu

Pláž Paje je fantastickým miestom na kitesurfing vďaka dlhému úseku pláže s bielym pieskom a plytkým vlnám, čo je ideálne pre začiatočníkov aj pokročilých.

Pláž Jambiani

Pokoj a Tradíciapláž Jambiani

Pláž Jambiani je pokojná pláž s tradičnými rybárskymi komunitami a koralovými útesmi na šnorchlovanie. Je to miesto, kde si môžete vychutnať pravú zanzibarskú atmosféru.

Pláž Matemwe

Únik Od Davov

Pláž Matemwe je vynikajúcou oblasťou, kde sa môžete vzdialiť od davu ľudí vďaka čistému prostrediu a odľahlosti. Z Matemwe sa tiež ľahko dostanete na neďaleký ostrov Mnemba.

Pláž Michamvi

Nedotknutá Príroda a Scenéria

Pláž Michamvi sa nachádza na južnom pobreží Zanzibaru a je známa svojím nedotknutým morom a nádhernou scenériou, ktorá ponúka únik pred realitou.

Pláž Bwejuu

Tichý Raj

Táto pokojná pláž má pokojné vlny, skvelé šnorchlovanie a potápanie a intímnu atmosféru, ktorá je ideálna pre tých, ktorí hľadajú tiché miesto na odpočinok.

Pláž Dongwe

Tyrkysové Vody a Ideálne Podmienky

Pláž Dongwe je veľká a dlhá pláž s tyrkysovým morom a bielym pieskom, ktorá je ideálna na vodné športy a relaxáciu po celý deň.

Ostrov Mnemba

Exkluzívna Potápačská Destinácia

Ostrov Mnemba je malý ostrov pri pobreží Zanzibaru známy svojimi nádhernými plážami a veľkolepými koralovými útesmi, ktoré sú hotovým rajom pre potápačov.

Pláž Kiwengwa

Pokojné Vody a Hladký Piesok

Kiwengwa Beach je ďalšia pokojná a mierumilovná pláž s tyrkysovým morom a hladkým pieskom a je to ideálne miesto na strávenie dňa na slnku.

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *